YF
Soru Sahibi
16 Haziran 2017 00:21

Antidepresan hakkında

Merhaba hocam antidepresan ilaçlar bende sertleşme problemi yaptı tahlil temiz çıktı ama eskisi gibi olmadığım kesin aşırı isteksizlik oldu bir yıldır ilaçları bırakmışım ama düzelme olmadı lifta kullandım fayda sağlamadı şimdi vimaks denemek istiyorum bu hap eczanelerde bulunurmu hocam yada sizin görüşünüz benim hakkımda nedir ne gibi bir yol gösterebilirsiniz saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

İLAÇ KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR ÜROLOĞA GÖRÜNMELİSİNİZ SAYGILARIMLA

16 Haziran 2017 01:27