ÖA
Soru Sahibi
19 Haziran 2021 19:26

Antibiyotik kullnımi

Hocam tekrar merhaba antibiyotik kullanmak covit aşısı olmaya engelmidir acaba doktor üreme icin akset verdi kullanıyom 30 yasindayim asi ol ma ma engelmi antibiyotik tesekrle hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Hiçbir ilacın COVİD aşısıyla bir etkileşimi yoktur. Lütfen değişik bahanelerle aşı olmayı geciktirmeyiniz . Unutmayın ki bu virus hastalarda ürüyor. Hasta sayımız azaldıkça bulaşma da kalmayacak, virus yok olup gidecek. Aşı olmanız aynı zamanda toplumsal bir görevdir. Sağlıkla kalın.

25 Haziran 2021 11:00