UT
Soru Sahibi
22 Haziran 2020 18:37

Ani hareketle giren kalp ağrısı

Merhaba. İp atladım hareket maksatlı. Ancak ipi 15 atladıktan sonra sağ göğsüme keskin bir ağrı girdi. Dinlenmeyle hafifledi ancak yanıcı etkisi hala sürüyor. 5 ay önce kardiyoloji polikliniğine gittim. Holter takıldı ve sonuç temiz çıktı. Bu ağrı korkutucu bir durum mudur? Kalp krizi olma olasılığı var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu ağrı hareketle ortaya çıkan kas ağrısı olma ihtimali daha yüksek bir ağrıdır. Hareketle kas zorlandığı için olma ihtimali yüksektir. Ancak geçmez devam ederse efor testi gerekebilir geçmiş olsun

22 Haziran 2020 19:39