KK
Soru Sahibi
6 Ağustos 2020 17:48

Anal apse şikayeti

Bir haftadır anal apseden muzdaribim,dayanamayıp dün hastaneye gittim ve enjeksiyonla 20cc iltihap aldılar , bugün tekrar kotulestim bı tup daha aldılar ,bugün öğlen alınmasına rağmen şuan tekrar apse şişti ,ne yapmalıyım ,yuruyemiyor uyuyamıyorum ,vücudum ağrıdan yorgun düştü artık ,lütfen yardımcı olun

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Tekrar hastaneye müracaat etmen gerekiyorken şuan şehir dışında olduğum için sizi görme şansım yok geçmiş olsun

7 Ağustos 2020 20:26
KK
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam ,dönüş tarihiniz belli olursa randevu almak isterim

8 Ağustos 2020 14:15
Prof. Dr. Enver İhtiyar
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

31 ağustos da muayenehanede olacağım

9 Ağustos 2020 20:34