ÇN
Soru Sahibi
18 Temmuz 2019 23:46

Ameliyatıma yardımcı okun

Doktor bey merhaba,ben Enis beyin hastasıyım ameliyatım için sizle görüşmüştü ,kalçada Fas tipi Pinter sıkışması için 2 kalçadan birden ameliyat için fikir vermişsiniz,yalnız eşimin 3 aydır işsiz olmasından ve halende bulamasından dolayı ,özel Konak hastanesinin çıkardığı bütçe beni çok ama çok aşıyor,(Enis bey elinden geleni yaptığı halde)Ağrı'larım kesilmiyor ilaçlarla,ve ilgilenmem gereken 3 çocuğum var ve onlara yetemiyorum,benim İstanbul gelip sizden randevu olup beni çapa da ameliyat yapma şansınız yokmu,çok zor durumdayım ve yardımlarınızı bekliyorum,ne olur bana ulaşın,

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Gökhan Polat
Ortopedi ve Travmatoloji

Çapa da perşembe günleri asistanlarımla poliklinik yapıyoruz. Herhangi bir perşembe gelebilirsiniz. Yalnız çapada benzeri hastalıklar için randevu almış, muayene olmuş ve kalça artroskopisi ameliyatı için sıra bekleyen hastalar var. Siz de bu sıraya dahil olabilirsiniz. 1 yıllık bir bekleme süresi olacaktır. Arzu ederseniz gelin size de sıra verilsin. Geçmiş olsun.

19 Temmuz 2019 07:20