ÇG
Soru Sahibi
27 Eylül 2018 12:08

Ameliyat sonrası yaşanan sıkıntı

Doktor Bey benim abim kasık fıtığı ameliyatı oldu(*** *** ** da) çift taraflı ancak reflüsu olduğu için mi narkos etkisimi sürekli yediğini çıkarıyor, sürekli çıkarma hissi varmış bu yüzden birşey yiyemiyor.Serum taktırıp bulantısını kesiyorlar, yemek yiyemediği için ameliyat sonrası verilen ilaçları da alamıyor.Çok sıkıntısı var Ankara dışında kendisi ne yapacağımızı bilemiyoruz.Siz bize ne önerirsiniz.Şimdiden Teşekkrüler.....Gülşah Çetinkaya

1 cevap
Cevaplar (1)

Gülşah hnm, hastanızı öncelikle ameliyatı yapan doktorun görüp tedavi etmesi ya da hastayı ilgili hastaneye göndermesi gerekir.

15 Ekim 2018 11:51