ar
Soru Sahibi
3 Şubat 2020 20:04

Altını ıslatma

Merhabalar yeğenim 18 yaşında üniversite öğrencisi sorunu hala geceleri altına kaçırmak ve az buz kaçırmak gibi değil uykusu çok ağır bazen alarm kuruyor tuvalete kalkmak için bazen ona bile kalkmıyor kaç kere doktora götürüldü ilaçlar verildi ama hiçbir değişiklik yok işin üzüntü veren yanı iyice saldı kendini bazen gündüz bile üşengeçlikten koktuğunu hissediyoruz bu nedir ne zaman bitecek ne yapmalı ailesi de çaresiz ve çok üzülüyoruz lütfen yardımcı olunuz teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Ürolojik muayene ve tetkik gerekir. Bir üniversite kliniğinde yaptırabilirsiniz. İstanbul'a geldiğinizde *** *** ** 51 numaralı telefondan randevu alarak gelin, yardımcı olurum.

3 Şubat 2020 21:08