GH
Soru Sahibi
4 Temmuz 2018 20:16

Alopesi universall

Kolay gelsin hocam 2017 mayıs ayında saçlarım tamamen döküldü alopesi olmuşum dr gittim kortizon hap ve dışardan sürülen ilaç verdi kortizon kullanırken tüylenme oldu saç ta kas sakal geldi fakat ilaç dozu düştükçe tekrar döküldü alti ay kullandım sonra tedaviyi kestik şimdi hiç tüy yok hocam ne önerirsiniz çıkarmı ümit varsa geleceğim hocam saygılarımla giresun da halil gungor

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Görmeden bir şey önermek yanlış olur ve daha kötü olabilir. Aşağıdaki tlf numaralarından randevu alabilirsiniz. Cumartesi de klinikteyim. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Adres: Aytar caddesi, Aydın sokak Fırat iş merkezi 1. Levent İstanbul

4 Temmuz 2018 23:09