CM
Soru Sahibi
9 Ekim 2021 17:45

Alçının erken çıkması

Merhaba hocam oğlumun basende kırık var doktor 8 hafta sonra alçıyı çıkartabiliriz dedi yani çarşamba sabahı alçının çıkması gerekiyor fakat pazartesi sabah gitsek yani 2 gün erken gitsek doktor alçıyı çıkartır mı çarşamba gününü bekletir mi ? Ve 2 gün erken olursa herhangi bi sorun olur mu ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Mustafa Can Koşay
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

doktorunuz adına karar veremem, çünkü kirigin durumunu bilen o olacaktır ancak 8 hafta içinde 2 gün önce olması sorun yaratmayabilir

11 Ekim 2021 01:00
CM
Soru Sahibi

Çok teşekkürler hocam

11 Ekim 2021 01:08
Prof. Dr. Mustafa Can Koşay
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

gecmis olsun

11 Ekim 2021 11:08