CA
Soru Sahibi
8 Kasım 2019 09:34

Akdeniz ateşi

Merhaba hocam yaptırgım gen testinde sonuç (Ala744Ser) (A744sS) çıktı nasıl bir yol izlemeliyim taşıyıcımı hastamıyım teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu sorunuza ancak muayeneniz ve şikayetleriniz ile beraber doğru cevap verebiliriz. Tek başına hiçbir gel bir anlam taşımıyor. Ancak kişinin şikayetleri varsa değerli buluyoruz. Doktorunuza muhtemelen buna göre sizden bu tahlili istemiştir.

17 Kasım 2019 17:05