ig
Soru Sahibi
21 Nisan 2021 13:14

agrılı bacak şişliği ve uzun suredır tedavı edılememesı

annemın sol bacagı uzun sureden normalden bır kaç kat şişmiş durumda lenfodem hastalarının gorsellerıne bırebır uymakta.gıtmedıgımız doktor kalmadı hepsı damarlarda sorun olmadıgını soyleyıp gecıstırdıler nasıl bır yol ılerleyebılır sıze uzagız karaağacta arsuzda kalmaktayız nereye kıme gıdebılırız ıskenderunda ?? tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar . Lenfödem acisindan degerlendirmek lazm . Evde fizik tedavi uyguluyorum . Hastayi muayene etmekte fayda var .

21 Nisan 2021 14:05

Odemin niteligi nasl ? Kalp- damar cerrahisi gördü mu hastayi ? Venöz doppler cekildi mi ? Bunlari degelendirmiz lazim .

21 Nisan 2021 14:07