YF
Soru Sahibi
6 Kasım 2020 18:05

Agız saglıgı

Hocam iyi günler. 1 ay önce altda. Azı dolgu dişim agrı yaptı enfeksiyon var dedi ilaçlardan sonra çekilcek dedi. O dişimden sonra yanaklarımın iç kısımda alt dişlerima dogru beyaz çizgiler oluşdu ve ve üst dişlerimin ordada çok ufak bir şişlik var iç yanakda. Bunlar neden olmuşdur hocam. Halen antibiyotik kullanıyorum. Ve yanaklarimda agrı var kulaklarıma dogru. Bogazım da acı yada agrı yok yutkunurken. O şişlik her iki yanak içinde var. Bi doktora görünmeme lazım mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene etmeden bir şey söylemek mümkün değil. İlaçlarınız bittikten sonra doktorunuzla görüşebilirsiniz. Gecmis olsun.

8 Kasım 2020 02:13