BS
Soru Sahibi
4 Temmuz 2021 22:21

Agda yanigi lekesi kahverengi

Merhabalar degerli vaktinizi ayirip cevap verirseniz cok minettar olurum ben bundan bir ay kadar once koltuk altlarimi agda bantlariyla birden fazla cekim sonucuyla yaktim kizarikligim iyilesti fakat etrafinda kahverengi goruntu lekeler olustu bunlar zamanla gecermi acaba ne onerirsiniz simdiden tesekkur ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, öncelikle yaz döneminde sıkı güneş koruması uygulamalısınız ki lekenin derinliği artmasın, bazı lekeler kendiliğinden yara iyileşme süreci ile beraber gerileyebilir, fakat görünürlüğü devam eden lekelerde olabilir. Bir dermatoloji uzmanına başvurmanız ve mevsime uygun leke açıcı tedavi almanızı öneririm. Geçmiş olsun.

12 Temmuz 2021 09:14