CM
Soru Sahibi
13 Eylül 2020 23:06

Adet/bakirelik

Hocam merhaba, Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik onda pantolon ve iç çamaşırı vardı bende de esofman ve iç çamaşırı vardı. Sonra gece kahverengi yani koyu kanlı akıntım geldi ve bu bir hafta sürdü. Sonrasında da adet oldum. Sizce bakireliğim bozulmuş mudur yoksa adetim ile alakalı mıdır? Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yakup Yalçın
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba, kızlık zarınız yırtılmış olabilir. İyi günler.

14 Eylül 2020 09:35