gc
Soru Sahibi
25 Temmuz 2014 04:23

Acil yardimmm

İyi günler ben roaccutane kullanıyorum 2.ayim bitmek üzere iki gündür şöyle bir sorunum var İlk olarak ayağımda sivrisinek isiriginda oldugu gibi ucu beyaz etrafi kirmizi sivilce seklinde şişlik olustu onemsemedim sonra kolumda ayni sekilde ve elimde krem sürdüm etrafındaki kırmızılık gidiyor ama beyaz şişlik kaliyor simdide yüzümde iki tane çıktı napcam ben yardim edin neden oluyor bu

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Tarif ettiğiniz şekilde birçok cilt hastalığı var. Onun için görmeden bir şey söylemek mümkün değil. Roaccutane ' ı size veren doktora gitmenizi , bu şikayetlerinizi ona göstermenizi öneririm. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

4 Ağustos 2014 11:55
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu Dermatoloji

Yazar toplam 10288 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cildiye Biyopsi sonucu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Pemfigus suphesi Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
cilt kuruluğu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Ayak siğili Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Vitiligo için ne yapmalıyım Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube