YY
Soru Sahibi
27 Şubat 2020 08:52

Acil yardım

12 yaşında kızım son 1 yıldır sık tekrarlayan pnomoni tomografide allerjik olabilir dendi lakin dün götürdüğüm uz.dr kistik fibrozisden şüphelendi. Ter testi yapiyor musunuz? Şuan antibiyotik ve kortizon tedavisi uygulanıyor size ne zaman getirmemiz uygun olur?Şehir dışından gelicez.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ercan Nain
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba bizim ile iletişime geçiniz. Muayene telefonu *** *** **

6 Mart 2020 13:24