ŞE
Soru Sahibi
25 Temmuz 2020 23:40

Acil !!! endişeleniyorum.

Merhaba babam elindeki titremesen dolayı uzmana gittiğinde parkinson tedavisinde kullanılan iki ilaç verildi yaklaşık 6 aydır kullanıyor titreme ve uyuşma geçti ama bir aydır gece uykularında halüsinasyonlar görmeye başladı uykudan uyanıp evde birilerinin dolandigini ,kendisini izlediğini, oturduğunu söylüyor en son dün gece yine gördü ilacın yat etkisinde yazıyor ilacı bırakalım mi nedir sebep ? Teşekkür ederim .

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

İyi günler, öncelikle geçmiş olsun. Anlattığınız şikayetler parkinson tedavisinin yan etkileri olabilir. Hastanızın önce ayrıntılı muayene edilip, ilaç dozlarının ayarlanması gerekir. İlaçlarınızı takip eden nöroloji hekimiyle en kısa zamanda görüşmenizi öneririm. Saygılarımla.

27 Temmuz 2020 13:11
Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Uzm. Dr. Feride Ün Candan Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yazar toplam 42 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Vestibüler migren Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Lütfen Yardımcı Olur musunuz? Uzm. Dr. Feride Ün Candan
VERTEBRAL ARTERLER HK. Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Baş ağrısı Uzm. Dr. Feride Ün Candan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) İle İlgili Diğer Uzmanlar
Doç. Dr. M.Güney Şenol Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Op. Dr. Mustafa Kemal Arık Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Nuriye Çömez Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Aygul Resulova Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Mustafa Yılmaz Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Facebook Twitter Instagram Youtube