GY
Soru Sahibi
14 Mart 2009 12:13

37 yaşında bir bayanım. yaklaşık 1,5 yıl önce yüzümdeki kızarıklıklar neden

37 yaşında bir bayanım. yaklaşık 1,5 yıl önce yüzümdeki kızarıklıklar nedeniyle gittiğim doktor cilt soyucu bir krem ve lokoid krem verdi .lokoid adlı kremi yaklaşık 3 hafta kullandım.sonra yüzümde ateş basması ,kaşıntı,kızarıklık,iğnelenme gibi sorunlar oluştu. 6 ay roaccutane kullandım.sorun geçmedi roza jel,tetradox,rulid gibi ilaçlar kullandım.sorun hiç geçmedi.yüzümdeki yanma ,batma,ateşbasması aşırı kaşınma hissi devam ediyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Maalesef görmeden birşey söylemek, hele tedavi için tavsiyede bulunmak hiç mümkün değil.Sizde ve ailenizde şeker hastalığı var mı? Bu yönden incelenebilirsiniz.Tekrar doktorunuza gidip, şikayetlerinizi bir kere daha dile getirmenizi öneririm. Sağlık dileklerimle.Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11

16 Mart 2009 10:01