20 Nisan 2010 23:57

26,04,2010 p.tesi günü seninle telefonda görüşebilir miyim ya da ziyaret ed

26,04,2010 p.tesi günü seninle telefonda görüşebilir miyim ya da ziyaret edebilir miyimbenim telefonum *** *** ** torbalı lisesi.senin orta okul yılların türkçe derslerin.şükriye dokuyucu koçbay epeydir görüşemedik ya özlemimden tansiyonum 20lere fırladı.tansiyonuma inat kalp duvarı 2.8 de dayanmaya çalışıyo:)

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Öğretmenin Yazınıza yeni ulaştım. Tabi ki sizi hatırlıyorum. Ne zaman istersenizn ben Kent hastanesinde çalışıyorum. Salı ve Cuma günü Çiğli Kent Hastanesinde poliklinik yapıyorum. Tel *** *** ** Sevgi ve saygılarımla M tümüklü

1 Mayıs 2010 12:07