EE
Soru Sahibi
10 Mayıs 2024 22:02

Goguste elektrik çarpması hissi

Merhaba hocam 32 yaşındayım sigara vs. Kullanmiyorum. 1 haftadır sol gogus bölgemde anlık elektrik carpmasi yanma sizlama ağrı var. Ağrı ve yanma koltuk altimdada var. Bunlar eforla olmuyor dinlenme esnasında da oluyor. Öksürük ve hapsirirken daha çok elektrik carpmasi hissi oluyor. Doktora gittim ekg eko efor yapıldı ama bisey yok dedi. En son çekilen ekg de yazan yazılar beni tedirgin etti. Sorun ne olabilir teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, EKG nin yarısı yok görüntüde, var olan kısmı normal

11 Mayıs 2024 14:22
EE
Soru Sahibi

Ekledim hocam eksik çıkan yeri. Hocam dün eko ve ekg çekildi. Birkaç gün öncede efor yapılmıştı ama sikayetlerimin sebebi bulunamadı. Kalple ilgili bi sorun olabilir mi. Birde ekg nin kenarında yazan yorumlar kısmı beni tedirgin etti önemli mi

11 Mayıs 2024 15:28

cevapladım

13 Mayıs 2024 10:08