YL
Soru Sahibi
2 Haziran 2019 10:16

20lik dişimle basim belada

Alp bey merhaba. 2 gün önce 20lik disimi çektirdim. Zor bir süreçti benim için biraz da korktum açıkçası. Ağrıların olacağını söyledi doktorum, fakat bugün gece sabaha kadar ağrılarım aşırı çoğaldı, antibiyotik ve majezik kullanıyorum ama ağrılarımı kesmiyor, sadece şiddetini kırıyor biraz.Bu normal mi? Birde hala sızıntı şeklinde sanıyorum, kanama devam ediyor. Ağzıma farklı bir tat da geliyor tuzlu gibi. Enfeksiyon olabilir mi? ? Inşallah değildir ama enfeksiyon varsa ne olur daha mi kötü olurum? Bundan da biraz korkuyorum.? Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim, ne yapmalıyım hocam? Şimdiden çok teşekkür ederim.. iyi günler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Dt. Alp Kaan Öztoprak
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Çok geçmis olsun hanimefendi, diş cekiminden sonra çesitli sebeplerden dolayı agri olabilmektedir, tedirgin olmayın. Ancak ağrınız şiddetliyse lutfen doktorunuzla iletisime geçiniz.

3 Haziran 2019 14:44