BM
Soru Sahibi
30 Ekim 2007 19:43

.2 yıl prezervatifle korundum.5-6 aydır korunmayı bıraktım. 26 gunde bır ad

.2 yıl prezervatifle korundum.5-6 aydır korunmayı bıraktım. 26 gunde bır adet görüyorum.korunmayı bıraktıktan sonra düzensizlik olmaya başladı *** *** **-30 aralıklarla adet gördümEvlendıkten sonra yuzumde kı sıvılceler arttıVucudumda hıç sıvılce yokkenevlendıkten sonra vucudumda sıvılceler çıktıGögüs ucu çevresınde siyah tuyler çıktı. korunurken vajınal mantar olmuşum.haplar ve fitiilerle geçtı.ara ara kaşınma oluyor.korunmama rağmen hamıle kalamadım.polikistik overmiyim.hamıle kalbılırmıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Umur Çolgar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

MÜGE HANIM, BU SORULARINIZA YANIT İÇİN MUTLAKA BİR JİNEKOLOG'A MUAYENE OLMANIZ GEREKİYOR. MEKTUPLA ASLA SONUÇ ALINMAZ. DR.UMUR ÇOLGAR

2 Kasım 2007 15:48