DA
Soru Sahibi
27 Haziran 2018 09:23

14 aylik oglum yurumuyr

hocam 1 hafta sonra 14 aylik olack bi oglum ama hala yurumuyor bu beni cok endislndiyr emekliyr bi yere tutark kalkiyr siraliyr ama desteksz hala ayakta duramiyr tek basina tek elinde tutunca yuruyr bazn fark etmedn biraktm mi 4 5 adm atiyr tek basna ama fark etti an oturuyr cok uzluyrm ne ypmm gerkr .konusmasi anne baba dede su cay gel ve 4 kdr sayiyr algisi guzl

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, şuan için endişelenmenize gerek yok..her çocuk farklıdır. 18 aya kadar zamanı var..yerden birşey alıp kalkabiliyorsa kanepeden sehpadan tutunup arada bırakıp bekleyebiliyorsa adımlayacaktır. sureci takip edin 18 ay civarı da yürümez ise fizik tedavi görebilir. Ancak gerek olacağını düşünmüyorum sevgiler

27 Haziran 2018 14:15