Biorezonans, bütün dünyada 30 yıldır ilaçsız ve yan etkisiz tedaviler uyguluyor?

Biorezonans, bütün dünyada 30 yıldır ilaçsız ve yan etkisiz tedaviler uyguluyor?

Biorezonans terapileri, kanserden MS'e, alerjiden romatizmaya, çölyaktan migrene, birçok hastalık ve rahatsızlığı tedavi ederek klasik tıbbın önemli bir tamamlayıcısı olmaktadır. 

Vücudumuzu oluşturan hücreler ve bakterilerin  titreşimleri hep beraber özel bir enerji üretirler. Vücudumuzun sağlığını oluşturan da bu titreşimlerin  ahenkli iletişimidir. Bu sadece insan için değil,  bütün canlı organizmalar için böyledir.

Sağlıklı bir organizmanın hücreler arası iletişimi ahenklidir. Her hücrenin vazifesini doğru olarak yerine getirebilmesi bu ahenkle mümkün olabilmektedir.   

Toksinler, virüs ve bakteriler ya da hava kirliliği, ilaçlar,aşılar, radyasyon gibi kimyasal ajanlar vücudumuzla etkileşime girdiğinde hücreler arasındaki ahenkli titreşim iletişimini bozarlar. Organizma bu olumsuz reaksiyonlar sonunda kronik yorgunluk, güç kaybı, keyifsizlik belirtileri gösterir. Organlarımız zarar görür. Özellikle genetik olarak zayıf ve hassas  organlarımız hastalanmaya başlar. 

Vücudumuzun her organı ve her hücresinin kendi öz titreşim kodunu biorezonans sayesinde keşfedebiliyoruz. Bu titreşimleri saptamak, okumak ve düzelterek vücuda geri göndermek de pekala mümkün.

Biorezonansın iyileştirici  gücü, ahengi bozulmuş titreşimleri düzeltebilmesindedir. Patolojik (hastalıklı) bilginin elektromanyetik dalgası (foton) ters çevrildiğinde yokolur. Her şey titreşimiyle varolduğundan hastalık yapıcının atomunun titreşimi yok edildiğinde etkisi de yokolur.
Titreşimleri eski sağlıklı hallerine kavuşturarak metabolizmaya geri gönderebilen biorezonans terapileri hastalıkları bu yöntemle iyileştirebilmektedir. 

İnsan vücudunun meridiyenlerinden oluşan  enerji ağı gerçek bir  fiber optik ağdır. Enerji yayılımını sağlamaktadır. Qi (çi okunur) olarak adlandırılan bu enerji akışı, engellendiği noktalarda blokajlar oluşturur.  Çin tıbbının da önerdiği gibi, Biorezonans, akupunktur noktaları üzerinde yoğunlaşarak blokajları çözebilmektedir. 

Biorezonans, çocuk ve yetişkinlere, metabolizmaları, hastalıkları, rahatsızlıkları, yaşadığı çevre ve şartlar dikkate alınarak hazırlanan “kişiye özel”  ilaçsız, ağrısız ve yan etkisiz tedavi uygulayan ileri bir yöntemdir.

Biorezonans terapileri ile:

Birçok akut ve kronik semptom düzeltilebilmekte,
Alerjiler, kronik toksin ve zararlı mikroorganizma yükleri bertaraf edilebilmekte, 

Sigara ve alkol bağımlılığı ile mücadele edilebilmekte, 
Bağışıklık sistemi ve hormon sistemi stabilize edilebilmekte,
Dejeneratif hastalıklara (kanser, kitle, siroz) destek verilerek yüz güldüren olumlu neticeler alınabilmektedir.

Alerjiler:

Vücudun negatif hassasiyet ve besin alerjilerini nötralize edebilen biorezonans terapileri vücuddaki toksik birikimi temizleyebilmekte; saman nezlesine sebebiyet veren bilgiyi bünyeden silerek ve bağışıklık sistemini destekleyerek polen ve otlara karşı vücudun direncini artırmaktadır:

Bütün alerjiler (gıda alerjileri, polen alerjisi, egzama..)

Alerjik astım

Sindirim sistemi problemleri: 

Çölyak
Ülser, gastrit, mide - bağırsak gazları
İshal ve kabızlıklar
Irritable colon sendromu

Sinir sistemi rahatsızlıkları:

Stresin azaltılması/depresyon tedavisi, 

Endişe hissinin azaltılması ve duygusal dengenin ayarlanması,

Uykusuzluk, panik atak,

Yeme bozuklukları (iştahsızlık (anorexia nevroza) ve bulumia),

Huzursuz bacak sendromu 

İskelet sistemi rahatsızlıkları:

Kemik ve eklem tutulmaları,
Artrit ve romatizmal ağrılar

Hormonal düzensizlikler:  
Adet bozuklukları,
Menopoz sorunları,
Tiroid 

Metabolik bozukluklar:

Biorezonans terapileriyle yağ ve glucide metabolizmalarına gönderilen frekanslarla vücud yağları ve depoları eritilebilmektedir:
Şişmanlık, obezite
Diabet (şeker hastalığı)

Detoks:

Karaciğer ve metabolizmanın diğer filtre organlarının optimal çalışmasını sağlayarak kronik yorgunluklara ve vücudun güç kaybına neden olan  maddelerin atılımını kolaylaştırır:

Atık azaltma organları detoksu (cilt, bağırsak, karaciğer, böbrek atılımının düzenlenmesi)
Ağır metal detoksu (zehirli metaller, kimyasallar, amalgam diş dolgularının yarattığı civa birikiminin atılması)
Elektromanyetik kirlilik detoksu (elektrik-elektronik cihazların yarattığı elektromanyetik kirlilik ve baz istasyonları, elektrik santralleri gibi zararlı elektromanyetik dalgalarla bozulmuş hayat enerjisinin dengelenmesi)

Bağışıklık Sistemi (Otoimmun) Hastalıkları:
Kanser destek tedavileri: Akciğer, meme, kalın bağırsak, yumurtalık kanseri...
Romatizmal hastalıklar
Crohn
MS (multipl skleroz)

Enfeksiyonlar:

Virüs ve bakteriler üzerine odaklanabilen  biorezonans terapileri, semptomları ve enfeksiyonların ömrünü azaltabilmektedir:
Virüs (Herpes, Kırım Kongo Kanamalı Ateş, Lyme vb...) enfeksiyonları
Bakteri (Streptokok vb...) enfeksiyonları
Maya ve parazit (Toxoplazmoz vb...) enfeksiyonları
Mantar (Candida vb...) enfeksiyonları

Vücut direncinizi artıran ve savunma mekanizmalarını yükselten biorezonans programları, gripten korunmaya, soğuğa karşı dayanıklılık geliştirmeye yardımcıdır.

Dikkat eksikliği:
Hiperaktivite,
Otizm,
Dikkat eksikliği.

Bu makale 18 Mart 2019 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar

Op. Dr. Hasan İLKEHAN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çocuk Cerrahisi üzerine yapmıştır. 25 yıl kadar uzun bir süre boyunca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi', İnönü Üniversitesi Hastanesi, İngiltere Sheffield Children's Hospital, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Fatih Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi sağlık alanında önde gelen kurumlarda görev yapmış olan Op. Dr. Hasan İLKEHAN, 2006 yılından beri Alternatif Tıp alanında araştırmalar yapmakta olup 2008 yılı itibariyle "Geleceğin tıbbı" olarak nitelendirilen Biorezonans uygulamalarına başlamıştır. Kendisi halen uluslararası eğitim ve konferanslarına katılmaya devam ettiği ...

Op. Dr. Hasan İlkehan
Op. Dr. Hasan İlkehan
İstanbul - Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru
Facebook Twitter Instagram Youtube