Akupunktur ile yaşam kalitenizi yükseltin
Akupunktur ile yaşam kalitenizi yükseltin

Günümüzün çalışma koşulları insanı gittikçe daha haraketsizleştirmektedir. Bilgisayarlarının başında bankacılar, bilgisayarcılar, mimarlar, tasarımcılar vb. küçük parmak hareketleri eşliğinde saatlerce çalışmaktadırlar. Gelişen teknoloji ve yoğunlaşan iletişim imkanları insana katkılarının yanısıra kendi çelişkisini de yaratarak bireyin bu yoğun iletişim ağı içinde yalnızlaşmasına neden olmakta ve bu da strese bağlı ortaya çıkan baş, boyun, sırt ve bel ağrıları, kronik kabızlık, spastik kolon, gastrit, cinsel problemler gibi sorunların ortaya çıkmasına, yalnızlaşmanın farkedilemeyen sonucu olarak aşırı besin, alkol ve sigara tüketimine neden olmaktadır.

Bütün bu problemler Akupunktur tedavisi ile giderilmektedir.

Akupunktur uygulayıcıları, bilim dünyasına bedenin üretebildiği endorfin adı verilen ağrı giderici maddeleri iğne, laser vb. uyaranlarla salgılatabildiklerini ispatlamışlardır. Ayrıca Akupunktur uygulaması ile limbik sistem olarak adlandırılan ve çevremizden aldığımız tüm psişik uyaranlara bedenimizin vereceği tepkiyi ayarlayan sistemi düzene soktuğu da kesindir.

Bütün bunlara şimdiye kadar Akupunktur uygulamasının ürettiği ciddi hiçbir yan etkinin tanımlanmamış olmasını da ekleyebiliriz.

Sonuç olarak; yaşadığımız çağın koşulları ile iyice yoğunlaşan ve hayatla kuracağımız ilişki için gereksindiğimiz zamanı elimizden alan sağlık problemleri ile boğuşmak yerine haftada 1 veya 2 seans akupunktur tedavisi olarak yaşam kalitemizi yükseltmek mümkündür.


İstanbul Akupuntur Uzmanı uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!