Hekim Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ha..�oğlu

Lütfen abla yardım et bana, bende senin gibi diş doktoru olmak istiyorum. Artık biryerlerden başlamaya karar verdim Lütfen ??? 03-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dt. Özge Özüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dt. Özge Özüş kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dt. � Özüş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dt. Özge Özüş için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dt. � Özüş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özge Özüş ile anlaşmalı?
Özge Özüş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dt. Özge Özüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dt. Özge Özüş Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dt. Özge Özüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dt. Özge Özüş Diş Hekimi, uzmanıdır.

Ass. Dt. Özge Özüş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dt. Özge Özüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dt. Özge Özüş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dt. � Özüş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dt. Özge Özüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dt. � Özüş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.