Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

E-5 Karayolu Üzeri, İçerenköy, Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Kampüsü İçi, 34752 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ülkü Miray Yıldırım Hakkında

Ülkü Miray Yıldırım Kimdir?

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ülkü Miray Yıldırım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.04.2011)
  • İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.04.2011)

Ülkü Miray Yıldırım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Yıldırım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ülkü Miray Yıldırım ile anlaşmalı?
Ülkü Miray Yıldırım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ülkü Miray Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.