Ass. Dr. Turgay Çokyaman

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mücahitler, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Turgay Çokyaman Hakkında

Turgay Çokyaman Kimdir?

Ass. Dr. Turgay Çokyaman, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Turgay Çokyaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Turgay Çokyaman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Turgay Çokyaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Turgay Çokyaman kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Çokyaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Çokyaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Turgay Çokyaman ile anlaşmalı?
Turgay Çokyaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Turgay Çokyaman Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıGazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Turgay Çokyaman Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Turgay Çokyaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Çokyaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Turgay Çokyaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Çokyaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.