Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler, Karabük, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Karabük

Randevu Al Değerlendir

Adres

Şirinevler, Alpaslan Caddesi No:1, 78200 Merkez/Karabük Merkez/Karabük  Karabük
Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tan..al

Ankara ve İstanbul gibi önemli tıp fakultelerinin çok bilindik prof.beyin cerrahların daha ameliyat etmeden birkaç ay omur bictikkeri annemi bizi ısrarla ameliyat a ikna eden ve çok başarılı bir şekilde Beyin tümörü ameliyatı eden Tuba Morali Güler hocamıza omur boyu duaciyiz .O önce insan olmuş sonrada çok başarılı bur cerrah 26-06-2020

eyir..rafoğlu

Ben İstanbul'dan 1sene önce geldim babamı İstanbul'daki hastanelerde yaptıramadım sıraya koydular ,ve memleketim olan Kastamonu pinarbasina yerleştim tavsiye ile Tuğba hanımı buldum ve beyinden hidrosefali ameliyatı ile beynine şant takıldı Allah razı olsun çok memnun oldum ,birde şunu eklemeliyim Tuğba hanım her daim insancıl yaklaşım Güleryüz birde hastalarına hep çözüm odaklı anlaşılır bilgiler vererek hastalarina saygılı Allah ondan vede onun gibi doktorlardan razı olsun,beyin doktorları özelikle Cevat bey ve hikmetbey onlarda da aynı hassasiyet gördüm Allah hepsinden razı olsun 26-06-2019

ep..�ol

İlkönce tatlı dili güler yüzüne, ilgisine değinmezsek haksızlık etmiş oluruz insan olarak 10 numara insan. Doktorluğuna gelince, eşim boyun fıtığı hastası idi sağ kolunu kullanamayacak halde idi ameliyat olursa da sakat kalma ihtimali var diyenler oldu tavsiye üzerine Tuğba hanıma gittik.Eşim ameliyat oldu şu an hastanedeyiz. Fıtığı temizledi. Eşimin kolu eskisinden daha sağlam. Eşime yeniden hayat verdi. Allah razı olsun ondan. İşinde de 10 numara. Kesinlikle güvenin 26-05-2017

an..CI

çok iyi doktor güler yüzlü hastalarını ilgiyle dinliyor ona göre muayene ediyor.başarılar hocam 24-09-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. T Moralı Güler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. T Moralı Güler şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğba Moralı Güler ile anlaşmalı?

Tuğba Moralı Güler kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. T Moralı Güler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Tuğba Moralı Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. T Moralı Güler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.