Doktorun Adresi (2)

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayanoğlu, 66900 Yerköy/Yozgat  Yozgat
Yozgat Yerköy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tanju Keten Hakkında

Tanju Keten Kimdir?

Ass. Dr. Tanju Keten, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tanju Keten, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 05.03.2014)

Tanju Keten Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Tanju Keten tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Tanju Keten kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Keten ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Tanju Keten için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Keten şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tanju Keten ile anlaşmalı?
Tanju Keten kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Tanju Keten nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Tanju Keten Yozgat Devlet HastanesıYozgat Yerköy Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Tanju Keten hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Tanju Keten Üroloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Tanju Keten için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Tanju Keten muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Tanju Keten hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Keten ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Tanju Keten hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Keten hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.