Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Taha Yasin Bayındır Hakkında

Taha Yasin Bayındır Kimdir?

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Taha Yasin Bayındır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 23.11.2015)

Taha Yasin Bayındır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. T Bayındır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. T Bayındır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Taha Yasin Bayındır ile anlaşmalı?
Taha Yasin Bayındır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır Aile HekimliğiÇorum Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. T Bayındır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Taha Yasin Bayındır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. T Bayındır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.