Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal

Göğüs Cerrahisi - Kars

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şirin Akdeniz Baysal Hakkında

Şirin Akdeniz Baysal Kimdir?

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirin Akdeniz Baysal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.12.2013)

Şirin Akdeniz Baysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Akdeniz Baysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Akdeniz Baysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şirin Akdeniz Baysal ile anlaşmalı?
Şirin Akdeniz Baysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal Aile HekimliğiKocaeli Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Akdeniz Baysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Şirin Akdeniz Baysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Akdeniz Baysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.