Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Sinem Namdaroğlu Hakkında

Sinem Namdaroğlu Kimdir?

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinem Namdaroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dr. Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 21.11.2014)

Sinem Namdaroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k..�ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Uzun bir süredir, Babamın rahatsızlığından dolayı Sinem hanım kontrolünde tedavi görmekteyiz, Göstermiş olduğu pozitif yaklaşım hiç bir zaman değişmedi aksine artarak devam etti. Rabbim iyiki babamı Dr. Sinem Hanım ile karşılaştırdı iyi ki var. Ailece çok teşekkür ediyoruz... 29-05-2020

..laz
Zamanlama
İlgi
Ortam

05-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. S Namdaroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. S Namdaroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sinem Namdaroğlu ile anlaşmalı?
Sinem Namdaroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. S Namdaroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Sinem Namdaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. S Namdaroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.