Ass. Dr. Sinan Oğuz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ertuğrul Gazi, Şanlı Urfa Akçakale Yolu Üzeri 7 km. Daireciler Borsası Karşısı, 63300 Eyyübiye/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanliurfa Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sinan Oğuz Hakkında

Sinan Oğuz Kimdir?

Ass. Dr. Sinan Oğuz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinan Oğuz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 11.01.2011)

Sinan Oğuz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Sinan Oğuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Sinan Oğuz kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. S Oğuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Oğuz için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. S Oğuz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sinan Oğuz ile anlaşmalı?
Sinan Oğuz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Oğuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Sinan Oğuz Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma HastanesıŞanliurfa Çocuk Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Sinan Oğuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Sinan Oğuz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Sinan Oğuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Sinan Oğuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Oğuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. S Oğuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Sinan Oğuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. S Oğuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.