Ass. Dr. Sinan Eliaçık

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sinan Eliaçık Hakkında

Sinan Eliaçık Kimdir?

Ass. Dr. Sinan Eliaçık, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinan Eliaçık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.12.2009)

Sinan Eliaçık Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nyamin..kmaz

hastamla ilgilendi ben ogluyum memnunum 02-02-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Sinan Eliaçık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Sinan Eliaçık kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. S Eliaçık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. S Eliaçık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sinan Eliaçık ile anlaşmalı?
Sinan Eliaçık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Sinan Eliaçık T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Sinan Eliaçık Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Sinan Eliaçık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. S Eliaçık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Sinan Eliaçık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. S Eliaçık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.