Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..göz

Sancaktepe de ilhan varar hastanesinde kızımın apandist ameliyatında tanıdığım ve sonraki süreçlerde mükemmel bir doktor olduğunu anladığım sefa hocama binlerce kez tesekkür ederim Hastanede hastalarına karşı çok ilgili güleryüzlü ve profosyonel biri olarak bizi çok mutlu etti Siz ve tüm sağlık çalışanlarına binlerce kez tesekkürler Şiddetle tavsiye ederim 01-10-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Sefa Sağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Sefa Sağ kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. S Sağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Sefa Sağ için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. S Sağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sefa Sağ ile anlaşmalı?
Sefa Sağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Sefa Sağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Sefa Sağ Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Sefa Sağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Sefa Sağ Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Sefa Sağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Sefa Sağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Sefa Sağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. S Sağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Sefa Sağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. S Sağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.