Doktorun Adresi (2)

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ragıp Üner, 50130 Merkez/Nevşehir Merkez/Nevşehir  Nevşehir
Nevşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şakir Eser Hakkında

Şakir Eser Kimdir?

Ass. Dr. Şakir Eser, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Şakir Eser, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şakir Eser Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uye..UYES
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şakir Eser hocaya Nevşehir Devlet Hastanesinde 3 kez muayene oldum. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki hastasını bu kadar güzel dinleyen, bu kadar anlayışlı ve genç yaşına rağmen bu kadar egosuz bir doktorla ilk defa karşılaştım. Bize boyle doktorlar ve böyle insanlar lazım. (Emrah) 22-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Şakir Eser tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Şakir Eser kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Eser ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Şakir Eser için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Eser şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şakir Eser ile anlaşmalı?
Şakir Eser kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Şakir Eser nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Şakir Eser Konya Numune HastanesıNevşehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Şakir Eser hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Şakir Eser Üroloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Şakir Eser için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Şakir Eser muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Şakir Eser hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Eser ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Şakir Eser hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Eser hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.