Ass. Dr. Rüya Çolak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Muş

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Rüya Çolak Hakkında

Rüya Çolak Kimdir?

Ass. Dr. Rüya Çolak, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Rüya Çolak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüya Çolak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Rüya Çolak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Rüya Çolak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. R Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Rüya Çolak için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. R Çolak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rüya Çolak ile anlaşmalı?
Rüya Çolak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Rüya Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Rüya Çolak T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Rüya Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Rüya Çolak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Rüya Çolak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Rüya Çolak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Rüya Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. R Çolak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Rüya Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. R Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.