Ass. Dr. Öznur Acar

Pratisyen Hekimlik - Kars

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Çünür, Doğu yerleşkesi, 32260 Isparta Merkez/Isparta  Isparta
Isparta Sdü Araştırma Ve Uygulama Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yenişehir, İsmail Aytemiz Blv., 36200 Merkez/Kars Merkez/Kars  Kars
Kars Harakani Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Öznur Acar Hakkında

Öznur Acar Kimdir?

Ass. Dr. Öznur Acar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznur Acar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Öznur Acar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Öznur Acar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Öznur Acar kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Acar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Öznur Acar için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Acar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Öznur Acar ile anlaşmalı?
Öznur Acar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Öznur Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Öznur Acar Isparta Sdü Araştırma Ve Uygulama HastaneleriKars Harakani Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Öznur Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Öznur Acar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Öznur Acar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Öznur Acar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Öznur Acar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Acar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Öznur Acar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Acar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.