Ass. Dr. Özlem Karaoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Göllüce, 25057. Sk., 27080 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Karaoğlu Hakkında

Özlem Karaoğlu Kimdir?

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Karaoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Karaoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Karaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Karaoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Karaoğlu ile anlaşmalı?
Özlem Karaoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Özlem Karaoğlu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Özlem Karaoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Özlem Karaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Karaoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Özlem Karaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Karaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.