Doktorun Adresi (3)

Atatürk Cad., Cumhuriyet Cad., 13500 Adilcevaz/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Adılcevaz Onkolojı Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Beş Minare, 13000 Bitlis Merkez/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saray, 13200 Tatvan/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Tatvan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Koçak Hakkında

Özgür Koçak Kimdir?

Ass. Dr. Özgür Koçak, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Koçak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 22.05.2015)

Özgür Koçak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..AR

Özgür hocam konusuna hakim gönül rahatlığı ile gidilebilecek doktorlardan birisidir benim eşimin doğumunu sağ olsun 9 ay boyunca takip etti ve sonuçta kızımızı kucağımıza aldık 9 aylık süreçte doğumla ilgili her konuda kafamızdaki sorulara net cevaplar vererek hem eşimi hemde beni fazlasıyla rahatlattı herkese tavsiye edebilirim. 20-01-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Özgür Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Özgür Koçak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Özgür Koçak için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Koçak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Koçak ile anlaşmalı?
Özgür Koçak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Özgür Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Özgür Koçak Bıtlıs Adılcevaz Onkolojı HastanesıBıtlıs Devlet HastanesıBıtlıs Tatvan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Özgür Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Özgür Koçak Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Özgür Koçak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Özgür Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Özgür Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Özgür Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.