Ass. Dr. Onur Tunca

Dahiliye - İç Hastalıkları - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Nur, Vali Ozan Cd., 47100 Artuklu/Mardin Merkez/Mardin  Mardin
Mardın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Tunca Hakkında

Onur Tunca Kimdir?

Ass. Dr. Onur Tunca, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Tunca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Onur Tunca Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Onur Tunca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Onur Tunca kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. O Tunca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Tunca için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. O Tunca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Tunca ile anlaşmalı?
Onur Tunca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Tunca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Onur Tunca Mardın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Onur Tunca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Onur Tunca Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Onur Tunca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Onur Tunca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Tunca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. O Tunca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Onur Tunca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. O Tunca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.