Doktorun Adresi

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Güncü Hakkında

Onur Güncü Kimdir?

Ass. Dr. Onur Güncü, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Güncü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 25.11.2013)

Onur Güncü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Onur Güncü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Onur Güncü kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. O Güncü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Güncü için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. O Güncü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Güncü ile anlaşmalı?
Onur Güncü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Güncü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Onur Güncü Yozgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Onur Güncü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Onur Güncü Acil Tıp, uzmanıdır.

Ass. Dr. Onur Güncü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Onur Güncü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Onur Güncü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. O Güncü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Onur Güncü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. O Güncü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.