Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan

Göğüs Hastalıkları - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nevra Güllü Arslan Hakkında

Nevra Güllü Arslan Kimdir?

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nevra Güllü Arslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nevra Güllü Arslan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Çok iyi bir dr kendisi tavsiyeye ederim herkese Allah yardımcısı olsun daima başarılar diliyorum kendisine 22-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. N Güllü Arslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. N Güllü Arslan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nevra Güllü Arslan ile anlaşmalı?
Nevra Güllü Arslan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan Samsun Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. N Güllü Arslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Nevra Güllü Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. N Güllü Arslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.