Ass. Dr. Necat İslamoğlu

Radyoloji - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir
Cumhuriyet, 65570 Özalp/Van  Van
Van Özalp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Necat İslamoğlu Hakkında

Necat İslamoğlu Kimdir?

Ass. Dr. Necat İslamoğlu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Necat İslamoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Necat İslamoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Necat İslamoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Necat İslamoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. N İslamoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. N İslamoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Necat İslamoğlu ile anlaşmalı?
Necat İslamoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Necat İslamoğlu T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan Özalp Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Necat İslamoğlu Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Necat İslamoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. N İslamoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Necat İslamoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. N İslamoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.