Doktorun Adresi (2)

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Taşkale, Köprülüler Cd. No:210, 55900 Vezirköprü/Samsun  Samsun
Samsun Vezirköprü Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nalan Şen Hakkında

Nalan Şen Kimdir?

Ass. Dr. Nalan Şen, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nalan Şen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nalan Şen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..oğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nalan hocama arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederim iyi ki varsınız. 23-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Nalan Şen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Nalan Şen kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. N Şen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Nalan Şen için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. N Şen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nalan Şen ile anlaşmalı?
Nalan Şen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Nalan Şen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Nalan Şen 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiSamsun Vezirköprü Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Nalan Şen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Nalan Şen Dermatoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Nalan Şen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Nalan Şen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Nalan Şen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. N Şen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Nalan Şen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. N Şen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.