Ass. Dr. Naci Üngür

Radyoloji - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

02300 Besni/Adıyaman Province  Adıyaman
Adıyaman Besnı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Zübeyde Hanım Cd. No:87, 65150 Van Merkez/Van  Van
Özel Lokman Hekim Van Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Naci Üngür Hakkında

Naci Üngür Kimdir?

Ass. Dr. Naci Üngür, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Naci Üngür, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Naci Üngür Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Naci Üngür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Naci Üngür kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. N Üngür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Naci Üngür için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. N Üngür şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Naci Üngür ile anlaşmalı?
Naci Üngür kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Naci Üngür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Naci Üngür Adıyaman Besnı Devlet HastanesıÖzel Lokman Hekim Van Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Naci Üngür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Naci Üngür Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Naci Üngür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Naci Üngür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Naci Üngür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. N Üngür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Naci Üngür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. N Üngür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.