Ass. Dr. Murat Kuru

Göğüs Cerrahisi - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeşilyurt, Şifa Caddesi No:4, 58000 Merkez/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sıvas Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Kuru Hakkında

Murat Kuru Kimdir?

Ass. Dr. Murat Kuru, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Kuru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Kuru Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Murat Kuru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Murat Kuru kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Kuru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Kuru için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Kuru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Kuru ile anlaşmalı?
Murat Kuru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Kuru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Murat Kuru Sıvas Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Murat Kuru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Murat Kuru Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Murat Kuru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Murat Kuru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Kuru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Kuru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Murat Kuru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Kuru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.