Ass. Dr. Mine Balasar

Tıbbi Genetik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya  Konya
Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mine Balasar Hakkında

Mine Balasar Kimdir?

Ass. Dr. Mine Balasar, Tıbbi Genetik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mine Balasar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mine Balasar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Mine Balasar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Mine Balasar kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Balasar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Mine Balasar için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Balasar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mine Balasar ile anlaşmalı?
Mine Balasar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Mine Balasar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Mine Balasar Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Mine Balasar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Mine Balasar Tıbbi Genetik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Mine Balasar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mine Balasar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Mine Balasar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Balasar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Mine Balasar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Balasar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.