Ass. Dr. Metin Yalaza

Genel Cerrahi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Yalaza Hakkında

Metin Yalaza Kimdir?

Ass. Dr. Metin Yalaza, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Yalaza, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Metin Yalaza Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Metin Yalaza tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Metin Yalaza kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Yalaza ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Metin Yalaza için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Yalaza şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Yalaza ile anlaşmalı?
Metin Yalaza kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Metin Yalaza nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Metin Yalaza Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma HastanesıKonya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Metin Yalaza hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Metin Yalaza Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Metin Yalaza için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Metin Yalaza muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Metin Yalaza hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Yalaza ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Metin Yalaza hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Yalaza hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.